Kolejny raz w Pratulinie

Wzorem lat ubiegłych 09.09.2017r. wyruszyliśmy rowerami do Sanktuarium Męczenników Podlaskich, by zawieźć w sercach intencje związane z nowym rokiem szkolnym. Pratulin przywitał nas piękną słoneczną pogodą. Podczas Mszy św. odprawionej przez naszych księży padły słowa o powołaniu, przekazywanych wartościach i dobru dziecka, które powinno być zawsze stawiane na pierwszym miejscu. W oprawę liturgiczną bardzo pięknie zaangażowali się nauczyciele i pracownicy szkoły, pokazując tym samym, że wspólna praca może być przyjemna i możliwa w każdej sytuacji. Ostatnim punktem wyjazdu był wspólny posiłek, będący jednocześnie okazją do przyjemnych rozmów i zacieśniania znajomości. Dla jednych wymiar duchowy, dla innych bardziej towarzyski. Jedno jest pewne – jest to bardzo dobry początek wspólnej całorocznej pracy!

D.W.