Bialska Ligi Szachowa 13.04.2019

13.04.2019 roku w pałacyku w Roskoszy odbyło się podsumowanie Bialskiej Ligi Szachowej. Bardzo dobrze wypadli uczniowie Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu. W klasyfikacji szkół zajeli wysokie 2 miejsce wyprzedzeni jedynie przez Miedzyrzec Podl. absolutny hegemon w tej dyscyplinie sportu!!! Indywidualnie najlepsi z naszej szkoły byli Marta Michalak i Piotr Gołębiowski. Zajęli oni II miejsce. Natomiast Piotr Pytka i Krzysio Gołębiowski w swoich kategoriach zajeli III miejsce. Filip Samociuk był XI. Opiekunami drużyny szachistów są niezmiennie Sławomir Leszek i Marek Ferens. Najlepsi szachisci dostali bonus w wysokości 300 zl na dofinansoeanie turnieju miedzynarodowego w Serpelicach od sponsora firmy Santander.

Tekst i foto Marek Ferens