• 8 marca u Jeżyków

21.03.2023 13:21

8 marca dziewczynki z grupy Jeżyki obchodziły swoje święto. Chłopcy zadbali o swoje koleżanki i wręczyli im malutkie upominki, czym sprawili, że na twarzach dziewczynek pojawił się uśmiech. Chłopcy dostali coś na osłodzenie tego wyjątkowego kobiecego święta.

• Dzień Dinozaura u Jeżyków

24.02.2023 20:19

Dinozaury to stworzenia, które od dawna fascynuja wszystkie małe dzieci. Zaskakują swoim wyglądem, ale także kryją wiele tajemnic. Dlatego dziś (24 lutego) obchodziliśmy Dzień Dinozaura. Z tej okazji zorganizowaliśmy zajęcia, które wprowadziły dzieci w prehistoryczny świat i przybliżyły im życie tych wyjątkowych stworzeń. Dzieci obejrzały i wysłuchały prezentacji multimedialnej poświęconej tym olbrzymom. Jeżyki dowiedziały się jak wyglądały i czym odrzywiały się dinozaury. Podczas zajęć dzieci bardzo chętnie porównywały wygląd dinozaurów, określały ich wielkość i układały rytmy. Chętnie poznawały bardzo trudne nazwy gadów i dzieliły się swoją wiedzą.

Renata Bednarzak

• Dzień pizzy u Jeżyków

24.02.2023 19:54
    • Pierniczkowe warsztaty u Jeżyków

06.01.2023 12:44

Przed świetami Bożego Narodzenia w grupie Jeżyków odbyły się warsztaty ozdabiania pierniczków. Planowany był występ jasełkowy, ale w miesiącu grudniu dzieci często chorowały co za tym idzie w grupie uczęszczało po kilkoro dzieci. Pani Agnieszka przedstawiła dzieciom bożonarodzeniowe tradycje oraz pokazła dzieciom jak się robi lukier po czym przedszkolaki miały możliwość wykazania się swoją kreatywnością. Gościnnie zaprosiliśmy grupę Skowronków. Wychowawczynie i dzieci wspolnie odśpiewały kolędy oraz złożyły życzenia.
      Dziękujemy serdecznie rodzicom za upieczenie pierniczków.

Wychowawczynie z grupy Jeżyki