• Dziękujemy za wspracie dla schroniska!!!

Tegoroczna zbiórka darów na rzecz schroniska Azyl w Białej Podlaskiej zakończyła się ogromnym sukcesem. Przedszkolaki oraz uczniowie naszej szkoły - zwłaszcza ci młodsi okazali się niezwykle hojni. Do potrzebujących zwierząt trafiły więc kilogramy suchej oraz mokrej karmy, miski, koce, ale także zabawki.

Pracownicy schroniska byli niezwykle wdzięczni za okazaną przez naszych uczniów i ich rodziców pomoc, czego wyrazem było wręczenie symbolicznych podziękowań.

W akcję pomocy dla zwierząt zaangażowały się zwłaszcza panie oraz dzieci z klas I-III, a także młodsi uczniowie szkoły podstawowej.  Wiele darów ofiarowały oczywiście przedszkolaki.

Akcję zorganizowała p. Kamila Korneluk wspólnie z redakcją gazetki szkolnej NWP we współpracy z p. Anną Klim, p. Renatą Bednarzak oraz samorządami szkolnymi.

04.02.2019 20:07 | więcej »
  • Tuż przed świętami redaktorzy urządzili sobie świąteczną sesję zdjęciową – jej rezultaty zamieścili w grudniowym numerze pisemka.

13.01.2019 20:17 | więcej »
  • W nowym roku szkolnym skład naszej redakcji uległ kompletnej zmianie – nasze szkolne pisemko przygotowują teraz czwartoklasiści.

Grono redakcyjne tworzą:

Weronika Jakubiuk, Julia Skiba, Natalia Jarocka, Maja Androsiuk, Patrycja Markowska, Weronika Greczuk, Szymon Dąbrowski, Igor Siczek, Jagoda Hurman, Oliwia Kral,  Julia Witkowicz

06.01.2019 20:21 | więcej »