Otrzęsiny klas IV

My Koty Łaciate

przysięgamy na mamę i tatę

oraz na Bolka i Lolka,

że obca nam będzie swawolka...

6 października (czwartek) na imprezie otrzęsinowej 53 uczniów klas IV-tych po zmaganiach w wielu konkurencjach przygotowanych przez SU IV – VI zostało prawowitymi uczniami naszej szkoły.

Nie było to łatwe, gdyż czwartoklasiści musieli wykazać się oryginalnością i pomysłowością prezentując swoją klasę. Natomiast pokonując tor przeszkód uczniowie dowodzili, że są także sprawni fizycznie. Kolejne konkurencje pozwoliły ujawnić talenty muzyczne i plastyczne. Nie mogło zabraknąć również sprawdzianu wiedzy o naszej szkole i nauczycielach. Na koniec uczniowie złożyli przysięgę, którą przypieczętowali „cytrynowym uśmiechem”. Wspólne zdjęcie i wręczenie dyplomików rozpoczęło kolejną część imprezy, czyli dyskotekę.

Wszyscy świetnie się bawili, czego dowodem jest nasza fotorelacja;)

SU IV - VI