"Kraina baśni i bajek w przedszkolu"

W ramach realizowanego programu własnego "Kraina baśni i bajek w przedszkolu" w grupie II 3-latków od miesiąca października raz w tygodniu zaproszeni przez wychowawczynię Marzennę Grygorowicz rodzice, rodzeństwo lub dziadkowie czytają naszym najmłodszym bajki lub baśnie. Do czytanej bajki towarzyszy temu odpowiednie przebranie, dekoracja lub rekwizyty. Dzieci miały możliwość wysłuchania już bajki "Brzydkie Kaczątko" czytanej przez mamę Hani Dac, "Tomcio Paluszek", którą czytała mama Ewy Wiśniewskiej, "Czerwony Kapturek" w który to wcieliła się siostra Karolinki Mikołajczuk, a mama Nikoli Bielak przeczytała dzieciom bajkę "Jaś i Małgosia".
Dziękujemy czytającym za zaangażowanie i serdecznie zapraszamy do dalszego głośnego czytania.