• UWAGA RODZICE!!!

•

Rok szkolny 2023/2024 - zapraszamy dzieci przypisane do grup na zajęcia edukacyjne od dnia 01.09.2023 do sal grupowych:

Grupa "Jeżyki" - sala nr 1 (przedszkole  p. R. Bednarzak)

Grupa "Krasnale" - sala nr 13 (przedszkole  p. K. Nowacka)

Grupa "Pszczółki" - sala nr 16  (przedszkole  p. K. Korneluk)

Grupa "Jagódki" - sala nr 12 (przedszkole  p. J. Patrejko)

Grupa "Biedroneczki" - sala nr 26 (szkoła p. A. Antoniuk)

Grupa "Stokrotki" - sala nr 25 (szkoła p. W. Sacharczuk)

Grupa "Skowronki" - sala nr 28 (szkoła p. I. Białowąs)

Grupa "Sówki" - sala nr 27 (szkoła p. M. Grygorowicz)

Realizacja podstawy programowej:   7.30 - 12.30

Gorąca prośba do rodziców!!!   Dzieci należy przyprowadzać do przedszkola najpóźniej do godziny 8.15. Wiąże się to z organizacją pracy, żywieniem i kształtowaniem poczucia punktualności i obowiązku.

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 17.00.

Śniadanie podawane jest dzieciom o godzinie 8.30.

Dzienna stawka żywieniowa od 01.09.2023r. będzie wynosiła 8.50 zł (osiem złotych i pięćdziesiąt groszy). Śniadanie 2.60 zł, obiad 3.80 zł oraz podwieczorek 2.10 zł. Opłata za żywienie podlega zwrotowi za każdy dzień nieobecności dziecka w przedszkolu.

Rodzice dokonują opłaty z tytułu korzystania ze świadczeń za pobyt dziecka w przedszkolu w czasie przekraczającym realizację Podstawy Programowej. Opłata obejmuje koszty pobytu dziecka w godzinach porannych tj. od 6.30 do 7.30 oraz po godzinie 12.30 do 17.00 i naliczana jest w wysokosci 1.00 zł za każdą godzinę. Rodzice dokonują opłaty godzinowej i opłaty za wyżywienie po otrzymaniu kartki z informacją o opłatach od wychowawcy grupy. W tytule przelewu proszę wpisać NAZWISKO i IMIĘ dziecka oraz GRUPĘ do której uczęszcza.

W przedszkolu nie podjemy dzieciom żadnych leków!!!!

Opłatę za Radę Rodziców należy wpłacać na rachunek bankowy:

PL 35 8025 0007 0091 1511 2000 0010

Bank Spółdzielczy Biała Podlaska oddział w Terespolu

jedno dziecko w przedszkolu - kwota 50,-

dwoje dzieci - drugie 25,-

troje dzieci - trzecie zwolnione z opłat.

I rata do końca listopada - 25,- II rata do końca lutego - 25,- (Proszę przy wpłacie podać imię i nazwisko oraz grupę dziecka).

Opłata na Radę Rodziców jest dobrowolna!