• Sówki i Skowronki na Farmie Iluzji

• 06.06.2023 21:09

• Dnia 31.05.2023 roku dzieci z grupy 5 latków " Skowronki  i Sówki"  odbyły wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” w miejscowości Trojanów. Organizowaną przez panią Marzenę Butrym. Celem wycieczki było wyrabianie nawyku czynnego spędzania czasu wolnego, zapewnienie aktywnego wypoczynku, rozwijanie zainteresowań oraz integracja grup. Farma Iluzji to ogromny park sensoryczny w którym do dyspozycji dzieci jest kilkadziesiąt różnego rodzaju atrakcji. To wyjątkowe miejsce do edukacji poprzez zabawę oraz wypoczynku na świeżym powietrzu. Dzieci miały okazję obejrzeć między innymi: Tunel Zapomnienia, Dom Złudzeń, Magiczny Domek,  Zakręcony Domek. Ponadto mogły poznać takie przygody jak: Gdzie jest Polly?, Rajskie Ptaki, Szlak Trapera, Zakątek Farmusia, Wesoły Wychodek, Smocze Wykopaliska, Rezerwat Smoków itp. Dodatkową atrakcją dla dzieci było skorzystanie z możliwości przejażdżką kolejką Dragon, Magiczne Autka, Kolejką Wesołe Kaczuszki, Kolejką Rio Grande.  Dzieci korzystały z różnego rodzaju placów zabaw takie jak: Karuzela  Linowa, Pole Dmuchawców, Pajęczyna, Wewnętrzna Sala Zabaw, Mopping 3D oraz Tęczowy Dwór. Wycieczka była wspaniała a emocje jakie towarzyszyły dzieciom na długo pozostaną w pamięci.

M. Butrym