• Zaproszenie do udziału w badaniu dotyczącym Programu dla szkół

• 16.10.2022 13:20
      • Szanowni Państwo!

W Unii Europejskiej trwają obecnie intensywne prace z udziałem wielu instytucji unijnych i krajowych, mające na celu przegląd i ocenę unijnego Programu dla szkół, w którym bierze udział Państwa szkoła podstawowa. Jednym z etapów ww. działań jest ocena programu prowadzona na zlecenie Komisji Europejskiej, której elementem jest badanie przeprowadzane przez wybraną przez Komisję Europejską firmę zewnętrzną.

Zachęcamy Państwa serdecznie do podzielenia się swoim doświadczeniem i uwagami dotyczącymi Programu dla szkół, tak aby pomóc Unii Europejskiej osiągnąć cele związane ze zrównoważonym rozwojem oraz zdrowiem.

W związku z powyższym zapraszamy do wypełnienia przygotowanego przez ewaluatorów specjalnego kwestionariusza. Prosimy również o przekazane informacji o prowadzony badaniu rodzicom i opiekunom dzieci uczestniczących w programie.

Badanie ma charakter anonimowy. Niestety organizatorzy badania nie zapewnili dostępności kwestionariusza w języku polskim, jednak istnieje możliwość wypełnienia kwestionariusza, np. w języku angielskim.

Aby wziąć udział w badaniu prosimy kliknąć w jeden z poniższych linków dedykowanych danej grupie odbiorców:

W ww. badaniu można wziąć udział do dnia 21 października 2022 r.

Dziękujemy za Państwa współpracę i poświęcony czas.

Departament Wspierania Konsumpcji