• Choinkowa zabawa przedszkolaków

   Choinkowa zabawa przedszkolaków

   27.01.2023 16:15
   Dzień 13 stycznia 2023r był dniem wyjątkowym dla przedszkolaków. W tym dniu odbyła się choinka. Program tegorocznej imprezy był bardzo zróżnicowany i bogaty. Organizatorzy imprezy zadbali o dobre humory zapewnili wiele atrakcji. Kolejnym punktem zabawy były tańce. Dzieci po wspólnej zabawie udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Punktem kulminacyjnym choinki było przybycie św. Mikołaja. Uczestnicy imprezy z niecierpliwością czekali na swoje paczki. Najmłodsze dzieci chętnie pozowały do pamiątkowych zdjęć z Mikołajem. Bogaty i ciekawy program choinki przedszkolnej sprawił że wydarzenie to z pewnością na długo zostanie w pamięci wszystkich dzieci.

                                                                                       M. Butrym

    
  • Konkurs wiedzy o zawodach

   Konkurs wiedzy o zawodach

   27.01.2023 16:06
   W środę 25 stycznia panie Kamila Korneluk, Ania Antoniuk oraz Marzenka Grygorowicz przygotowały konkurs wiedzy o zawodach, do udziału w którym zaprosiły pięciolatki oraz sześciolatki.
   Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierszym etapie każdy idywidualnie odpowiadał na zagadki dotyczące różnych zawodów. Następnie dzieci pracowały w grupach. Każdy zespół miał do wykonia kilka zadań, m.in. przedszkolaki musiały  wskazywać przedmioty niezbędne w pracy krwacowej czy policjanta. W nagrodę za prawidłową odpowiedź dzieci otrzymywały słodkości.
   Na zakoczenie konkursu przedszkolaki kolorowały obrazki przedstawiające wybrane zawody.
                                                    
  • Smacznie, zdrowo, kolorowo

   06.01.2023 12:12

   W naszym przedszkolu zorganizowano konkurs fotograficzny pt. "Smaczniez zdrowo, kolorowo!". Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu odżywiania oraz wspólnego spędzania czasu w gronie rodzinnym. W konkursie uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolne, dzieci otrzymały drobne upominki i dyplomy. Serdecznie gratulujemy!!!

  • Świąteczny konkurs rozstrzygnięty

   Świąteczny konkurs rozstrzygnięty

   23.12.2022 09:22

   W PONIEDZIAŁEK 19 GRUDNIA ODBYŁO SIĘ WRĘCZENIE DYPLOMÓW I NAGRÓD ZA UDZIAŁ W KONKURSIE ,,ŚWIĄTECZNA BOMBKA’’. UDZIAŁ W NIM BRAŁY DZIECI Z GRUP MŁODSZYCH, JAK I STARSZYCH. WSZYSTKIM UCESTNIKOM ZOSTAŁY WRĘCZONE PAMIĄTKOWE DYPLOMY I UPOMINKI. PIĘKNE PRACE, KTÓRE DZIECI WYKONAŁY WSPÓLNIE Z RODZICAMI ZDOBIĄ TERAZ PZEDSZKOLNE KORYTARZE.

    

    

                                                                                                           K. KARMASZ,   E. KRÓLIK

  • Wizyta policjantów

   Wizyta policjantów

   09.12.2022 20:29
   W dniu  07.12.2022 r. w grupach Jagódki, Pszczółki, Stokrotki, Biedronki i Wiewiórki  odbyło się spotkanie z policjantami. Przedszkolaki miały okazję przypomnieć sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz bliżej poznać pracę policjanta. Dzieci odpowiadały na pytania i słuchały rad. Szczególną uwagę przyciągnęło wyposażenie policyjne, które dzieci bardzo chętnie przymierzały. Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Składamy serdeczne podziękowania panom policjantom za wizytę w naszym przedszkolu.  
                                                                K.Karmasz