• Konkurs "Dyniowa Kareta Kopciuszka"

15.10.2024 20:59

Dnia 15.10.2024 r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Dyniowa Kareta Kopciuszka”. Do udziału w konkursie zaproszono dzieci 5 i 6- letnie wraz z rodzicami. Zadaniem uczestników, było wykonanie karety z dyni. Inspiracją miała być uwielbiana przez dzieci bajka „Kopciuszek”.

• Wycieczka Biedronek i Stokrotek na Komisariat Policji w Terespolu.

10.10.2024 11:46

8 października dwie grupy 6 – latków wybrały się na wycieczkę do Komisariatu Policji w Terespolu. Głównym jej celem było zapoznanie z pracą policjantów, zwiedzenie budynku komisariatu i przypomnienie ważnych zasad bezpieczeństwa.Wizyta rozpoczęła się na dyżurce, gdzie przywitali nas rodzice naszych uczniów pani Marta Jakuszko i pan Andrzej Przygocki.

• Dzień Głośnego Czytania

30.09.2024 14:30

Jak ważne jest czytanie w rozwoju dziecka, nie trzeba nikogo przekonywać. W przedszkolu każdego dnia czytamy bajki, wierszyki czy opowiadania.

Przedszkolaki z grup Biedronek, Stokrotek, Jagódek oraz Pszczółek przyłączyły się do akcji pod hasłem Dzień Głośnego Czytania, który odbywa się w całej Polsce. Z tej okazji w poniedziałek 30 września specjalnie bajkę przeczytali dzieciom  pan dyrektor Michał Świerzbiński oraz pani dyrektor Edyta Krzemińska.

• Dzień Przedszkolaka 2024

29.09.2024 18:12

Dzień Przedszkolaka to ważne święto, które uczciliśmy w naszym przedszkolu 23 września. Obchody tego dnia rozpoczęliśmy od spotkania z Panią Dyrektor, która mile wszystkich powitała i zaprosiła do wspólnej zabawy.
      W dalszej części każdy uczestnik miał do wykonania zadanie. Dzieci doskonale sobie poradziły przechodząc każdą z konkurencji i zbierając przy tym pieczątki. Na zakończenie poszczególne grupy śpiewały ulubioną piosenkę i rysowały portret swojej wychowawczyni. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy medal, który radośnie zakończył ten wyjątkowy dzień. Wszyscy w doskonałych humorach wrócili do przedszkola.

• Pierwsza wycieczka Biedronek i Stokrotek - Dyniowa Farma Kołczyn

22.09.2024 20:59
      19 września dwie grupy przedszkolne Biedronki i Stokrotki wybrały się na pierwszą wycieczkę. Wspierając lokalnych przedsiębiorców udaliśmy się na Farmę Dyń w Kołczynie.