• UCZCILIŚMY ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI NA BIEGOWO

   15.11.2022 19:27

                    Liczna reprezentacja naszej  jedynki wzięła udział w Biegach Niepodległości w Janowie Podlaskim. Łącznie wywalczyliśmy 16 miejsc w pierwszej szóstce zawodów oraz dziewięć medali. Złote medale w swoich kategoriach wiekowych zdobyli : SZYMN LEWCZUK, NIKOLA ZASIUK,ANIELA CHILUK i LENA MACHNOWSKA. SZYMN TRZASKALSKI, FILIP ŻUK, MICHAŁ KOZŁOWSKI, KAROLINA MIKOŁAJUK i JULIA GNIECIAK ukończyli zawody na drugich pozycjach. Ponadto w czołowej szóstce do mety dobiegli- ERYK STEĆ, MARYSIA STEĆ, JULIA KRZEŚNIAK na miejscach IV, MIŁOSZ MACHNOWSKI i MAJA DĄBROWSKA na miejscach V oraz JAKUB SZELĄG i JULIA WITKOWICZ na VI. Całej reprezentacji serdecznie gratulujemy.

  • Mistrzostwa Polski

   24.10.2022 20:46

   W dniach 20 -23 października w Sokołowie Podlaskim odbywały się Mistrzwa Polski Młodziczek i Młodzików do lat 15 .W mistrzostwach tych brało udział 2 uczniów z naszej szkoły Bartosz Łazuga i Patryk Zub,obydwaj zdobyli brązowe medale. Chłopakom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  • SUKCESY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

   17.10.2022 09:28

   Po bardzo udanym starcie w Finale Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się 4.10 w Wiszynicach, 13 października udaliśmy się na kolejny etap do Adamowa. W Wisznicach wszystkie nasze cztery drużyny zajęły pierwsze miejsca. Ta sztuka nie udała się nam od wielu lat. W Adamowie uczniowie SP nr 1 w Terespolu zajęli- II miejsce dziewczęta klas 7-8, awans do Finału Wojewódzkiego. III miejsce chłopcy klas 4-6 oraz IV miejsce chłopcy klas 7-8. Ze względu na uroczystości szkolne Związane z Dniem Edukacji Narodowej dziewczyny klas 4-6 nie mogły wystartować.

   Szkołę reprezentowali:
   Dziewczyny kl.4-6
   Sebastianiuk Maja,Stefaniuk Amelia, Mikołajuk Karolina, Machnowska Lena, Chiluk Aniela, Zasiuk Nikola, Andrzejuk Zuzanna
   Chłopcy kl.4-6
   Gołębiowski Krzysztof, Kuźnicki Maksymilian, Machnowski Jakub, Szeląg Jakub, Trzaskalski Szymon, Romaniuk Dawid, Steć Eryk
   Dziewczyny kl. 7-8
   Dąbrowska Maja, Krześniak Julia, Markowska Patrycja, Tabulska Weronika, Witkowicz Julia, Jakuszko, Julia, Gnieciak Julia,Mycko Natalia
   Chłopcy kl.7-8
   Paweł Jurek, Kozłowski Michał, Lewczuk Szymon, Oniszczuk Arkadiusz, Stefaniuk Piotr, Szczygieł Daniel, Parzyszek Maciej,
    
  • TRZY ZWYCIĘSTWA PODCZAS JUBILEUSZOWYCH BIEGÓW ULICZNYCH W TERESPOLU

   22.09.2022 21:00

                  W dniu 20 września 2022 r. odbyły się 30. Powiatowe Biegi Uliczne im. Wincentego Kozłowskiego w Terespolu. Wystartowała w nich liczna, ponad pięćdziesięcioosobowa reprezentacja terespolskiej jedynki. Bardzo dobrze spisały się dziewczęta, które odniosły zwycięstwa w trzech kategoriach wiekowych: NIKOLA BRECZKO wygrała bieg na 600m wśród uczennic klas III-IV, ANIELA CHILUK 800m w klasach V, a LENA MACHNOWSKA nie miała sobie równych wśród uczennic klas VI na dystansie 800m. Bardzo dobrze spisali się chłopcy w biegu na 1000m w klasach VI – JAKUB MACHNOWSKI był II, SZYMON TRZASKALSKI trzeci, a JAKUB SZELĄG szósty. Tuż za podium linię mety przecięła KAROLINA MIKOŁAJUK W BIEGU UCZENNIC KLAS III-IV  (IV miejsce). W czołowej szóstce wśród chłopców klas III-IV, na piątym miejscu do mety dobiegł KRZYSZTOF BRELA, natomiast MAKSYMILIAN KUŹNICKI i DANIEL SZCZYGIEŁ  na miejscach VI w swoich kategoriach wiekowych.

   Nasza szkoła w punktacji drużynowej zajęła II miejsce w kategorii IGRZYSKA DZIECI oraz III w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ.

         

  • Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w piłce nożnej- Głuchołazy

   22.06.2022 13:01

   W dniach 16.06.-19.06 2022r w Głuchołazach uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Terespolu uczestniczyli Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci w piłce nożnej. W zawodach tych udział brały najlepsze drużyny z poszczególnych województw, nasza szkoła zajęła VII m.