• TRZY ZWYCIĘSTWA PODCZAS JUBILEUSZOWYCH BIEGÓW ULICZNYCH W TERESPOLU

22.09.2022 21:00

W dniu 20 września 2022 r. odbyły się 30. Powiatowe Biegi Uliczne im. Wincentego Kozłowskiego w Terespolu. Wystartowała w nich liczna, ponad pięćdziesięcioosobowa reprezentacja terespolskiej jedynki. Bardzo dobrze spisały się dziewczęta, które odniosły zwycięstwa w trzech kategoriach wiekowych: NIKOLA BRECZKO wygrała bieg na 600m wśród uczennic klas III-IV, ANIELA CHILUK 800m w klasach V, a LENA MACHNOWSKA nie miała sobie równych wśród uczennic klas VI na dystansie 800m. Bardzo dobrze spisali się chłopcy w biegu na 1000m w klasach VI – JAKUB MACHNOWSKI był II, SZYMON TRZASKALSKI trzeci, a JAKUB SZELĄG szósty. Tuż za podium linię mety przecięła KAROLINA MIKOŁAJUK W BIEGU UCZENNIC KLAS III-IV  (IV miejsce). W czołowej szóstce wśród chłopców klas III-IV, na piątym miejscu do mety dobiegł KRZYSZTOF BRELA, natomiast MAKSYMILIAN KUŹNICKI i DANIEL SZCZYGIEŁ  na miejscach VI w swoich kategoriach wiekowych.

Nasza szkoła w punktacji drużynowej zajęła II miejsce w kategorii IGRZYSKA DZIECI oraz III w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ.

• Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w piłce nożnej- Głuchołazy

22.06.2022 13:01

W dniach 16.06.-19.06 2022r w Głuchołazach uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Terespolu uczestniczyli Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci w piłce nożnej. W zawodach tych udział brały najlepsze drużyny z poszczególnych województw, nasza szkoła zajęła VII m.

• VI m w FINALE WOJEWÓDZKIM CZWÓRBOJU LA

10.06.2022 09:57

Szóste miejsce w Finalele Wojewódzkim w czwórboju lekkoatletycznym zajęli uczniowie SP nr 1 w Terespolu. Zawody odbyły się 8 czerwca  w odległym Biłgoraju. Szkołę reprezentowali : Lewczuk Szymon, Kozłowski Michał, Szczygieł Daniel, Machnowski Jakub, Guziuk Jakub, Szeląg Jakub. Najlepszą szkołą okazała się SP 9 Zamość. Na podium znaleźli się również SP 8 Chełm i SP 3 Lubartów. Gratulacje kolejnego, dużego sukcesu.

• Finał Województwa Lubelskiego w piłce nożnej chłopców

07.06.2022 16:26

6.06.2022r. w Lubartowie został rozegrany Finał Województwa Lubelskiego w piłce nożnej chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci. W zawodach uczestniczyło 5 najlepszych drużyn z naszego województwa.
      Reprezentowały one Biłgoraj, Chełm,Opole Lubelskie, Werbkowice i Terespol.
      Nasza drużyna okazała się najlepsza zdobywając tytuł Mistrza Województwa.
      W dniach 16-19.06.2022r w Głuchołazach będziemy brali udział w  Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci w piłce nożnej.

• Finał Rejonu w piłce nożnej chłopców

07.06.2022 16:23

3.06.2022r w Białej Podlaskiej został rozegrany Finał Rejonu w piłce nożnej chłopców w kategorii - Igrzyska Dzieci.

Uczniowie naszej szkoły okazali się najlepsi, w finale pokonali szkołę z Łukowa 5:2 zapewniając sobie udział w Finale Wojewódzkim.