• Konkurs na kartkę świąteczną

• 01.01.2024 19:36
      • Konkurs plastyczno – językowy na kartkę świąteczną, którego głównym celem było wzbudzanie zainteresowania tradycjami bożonarodzeniowymi w innych krajach oraz doskonalenie pisania życzeń w języku angielskim, przeznaczony był dla uczniów klas I-VIII.

• Organizatorkami konkursu były nauczycielki języka angielskiego: A.Puczka, J.Konarska oraz K.Polaczuk.
        Zadaniem uczniów było wykonanie kartki zainspirowanej świętami Bożego Narodzenia (z motywem świątecznym lub zimowym) i umieszczeniu w niej życzeń w języku angielskim.
        Wszystkie kartki spełniające wymogi konkursu zostały nagrodzone cząstkowymi ocenami celującymi lub bardzo dobrymi z języka angielskiego. Kryteria, którymi kierowały się nauczycielki podczas oceniania kartek, były następujące: zgodność z tematem, samodzielność wykonania, pomysłowość, estetyka oraz poprawność językowa.