• Festyn z okazji Dnia Dziecka - Manie 2023 r.

• 05.06.2023 22:22
      • 2 czerwca 2023 r. uczniowie ALO oraz Szkoły Podstawowej w Terespolu wzięli czynny udział w festynie z okazji Dnia Dziecka w Domu Dziecka w Maniach. Jako wolontariusze malowali chętnym twarze w wybrane przez nich wzory, tworzyli pieski, szable oraz kwiaty z dmuchanych balonów. Uczyli także najmłodszych jak robić ogromne bańki mydlane. Wspólnie z dziećmi zjeżdżali na dmuchanych zjeżdżalniach, grali w karty, skakali na trampolinach a także spędzali miło czas na rozmowach. Wielu naszych uczniów nawiązało nowe wspaniałe kontakty!

• A kto poczuł się spragniony czy głodny mógł śmiało skierować się w stronę stoiska, na którym czekały ciasta, owoce, burgery, drożdżówki oraz kiełbaski z grilla. W międzyczasie odbywały się gry i zabawy integracyjne, tańczyliśmy belgijkę oraz kaczuchy. Dodatkowo zawieźliśmy podarunki zebrane przez uczniów i mieszkańców Terespola dla podopiecznych Domu Dziecka. Dziękujemy za świetną zabawę a także niesamowite zaangażowanie młodzieży!