• TRZY ZWYCIĘSTWA PODCZAS JUBILEUSZOWYCH BIEGÓW ULICZNYCH W TERESPOLU

• 22.09.2022 21:00
      •                W dniu 20 września 2022 r. odbyły się 30. Powiatowe Biegi Uliczne im. Wincentego Kozłowskiego w Terespolu. Wystartowała w nich liczna, ponad pięćdziesięcioosobowa reprezentacja terespolskiej jedynki. Bardzo dobrze spisały się dziewczęta, które odniosły zwycięstwa w trzech kategoriach wiekowych: NIKOLA BRECZKO wygrała bieg na 600m wśród uczennic klas III-IV, ANIELA CHILUK 800m w klasach V, a LENA MACHNOWSKA nie miała sobie równych wśród uczennic klas VI na dystansie 800m. Bardzo dobrze spisali się chłopcy w biegu na 1000m w klasach VI – JAKUB MACHNOWSKI był II, SZYMON TRZASKALSKI trzeci, a JAKUB SZELĄG szósty. Tuż za podium linię mety przecięła KAROLINA MIKOŁAJUK W BIEGU UCZENNIC KLAS III-IV  (IV miejsce). W czołowej szóstce wśród chłopców klas III-IV, na piątym miejscu do mety dobiegł KRZYSZTOF BRELA, natomiast MAKSYMILIAN KUŹNICKI i DANIEL SZCZYGIEŁ  na miejscach VI w swoich kategoriach wiekowych.

Nasza szkoła w punktacji drużynowej zajęła II miejsce w kategorii IGRZYSKA DZIECI oraz III w IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ.