• SUKCESY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

• 17.10.2022 09:28
      • Po bardzo udanym starcie w Finale Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się 4.10 w Wiszynicach, 13 października udaliśmy się na kolejny etap do Adamowa. W Wisznicach wszystkie nasze cztery drużyny zajęły pierwsze miejsca. Ta sztuka nie udała się nam od wielu lat. W Adamowie uczniowie SP nr 1 w Terespolu zajęli- II miejsce dziewczęta klas 7-8, awans do Finału Wojewódzkiego. III miejsce chłopcy klas 4-6 oraz IV miejsce chłopcy klas 7-8. Ze względu na uroczystości szkolne Związane z Dniem Edukacji Narodowej dziewczyny klas 4-6 nie mogły wystartować.

Szkołę reprezentowali:
        Dziewczyny kl.4-6
        Sebastianiuk Maja,Stefaniuk Amelia, Mikołajuk Karolina, Machnowska Lena, Chiluk Aniela, Zasiuk Nikola, Andrzejuk Zuzanna
        Chłopcy kl.4-6
        Gołębiowski Krzysztof, Kuźnicki Maksymilian, Machnowski Jakub, Szeląg Jakub, Trzaskalski Szymon, Romaniuk Dawid, Steć Eryk
        Dziewczyny kl. 7-8
        Dąbrowska Maja, Krześniak Julia, Markowska Patrycja, Tabulska Weronika, Witkowicz Julia, Jakuszko, Julia, Gnieciak Julia,Mycko Natalia
        Chłopcy kl.7-8
        Paweł Jurek, Kozłowski Michał, Lewczuk Szymon, Oniszczuk Arkadiusz, Stefaniuk Piotr, Szczygieł Daniel, Parzyszek Maciej,