• Eliminacje międzygminne w koszykówce.

• 06.03.2023 20:17
      •                  W dniach 28 lutego i 1 marca nasza szkoła była gospodarzem zawodów w koszykówce. Pierwszego dnia rywalizowali chłopcy kategorii Igrzyska Dzieci (klasy VI i młodsze) oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej (Klasy VII-VIII). W młodszej grypie, chłopcy walczyli z rówieśnikami z Kodnia wygrywając zdecydowanie 24 do 2. W starszej kategorii nasi uczniowie wygrali z Piszczacem oraz przegrali w końcówce meczu z zawodnikami z Kodnia - zwycięzcami turnieju.

Drugiego dnia rywalizowały dziewczyny klas VII i VIII. W pierwszym meczu nasze reprezentantki wygrały z ekipą z Kodnia następnie uległy przeciwniczkom z Piszczaca, które okazały się najlepszą drużyną zawodów. Zwycięskie drużyny z każdej kategorii wystąpią w zawodach powiatowych.

Składy reprezentacji SP 1 Terespol
        Chłopcy klasy VI i mł.:

Jakub Szeląg, Jakub Machnowski, Krzysztof Gołębiowski, Mateusz Samociuk, Eryk Steć, Igor Sacharuk, Maks Kuźnicki, Bartek Byszuk, Filip Żuk, Jakub Wawryszewicz, Gregoruk Patryk

Chłopcy klasy VII i VIII:

Szymon Lewczuk, Michał Kozłowski, Daniel Szczygieł, Paweł Jurek, Alan Kołodziej, Piotrek Stefaniuk, Tomasz Mućka, Arek Oniszczuk, Filip Kolejko, Kacper Sawczuk

Dziewczęta:
        Julia Skiba, Maria Juszczuk, Julia Witkowicz, Eunika Masiuk-Androsiuk, Oliwia Zielińska, Lidia Parzyszek, Natalia Jarocka, Katarzyna Selwesiuk, Julia Łukasiuk, Maja Koper, Patrycja Markowska, Maja Gregoruk, Zuzanna Andrzejuk, Weronika Greczuk, Weronika Tabulsk