• 20.06.2024
        • Niespodzianka w wykonaniu Pszczółek

• Dzieci z grupy Pszczółek oraz ich rodzice przygotowali swoim wychowawczyniom Kamili Korneluk oraz Marzenie Butrym oraz pomagającej im Grażynie Loda niezwykłą niespodziankę. W czwartek 20 czerwca dzieci przyszły do przedszkola w odświętnych strojach i tylko wspomniały, że mają dla swoich pań niespodziankę.
          Już po chwili mama Marcelinki przygotowała stół pełen pysznych słodkości, a następnie do dzieci bardzo licznie dołączyli rodzice. Okazało się, że maluchy przez kilka dni w Miejskim Ośrodku Kultury w Terespolu ćwiczyły piosenkę, którą wspólnie z Hanią Bednarzak zaśpiewały swoim paniom, wywołując u nich łzy wzruszenia.
          Po tym niezwykłym występie odbyło się radosne przyjęcie, którym Pszczółki bardzo uroczyście zakończyły rok szkolny.
          Zaangażowanie, pomysłowość i poświecenie czasu przez rodziców maluchów jest pełne podziwu i świadczy o tym, jak wyjątkową grupę tworzą Pszczółki.

Wychowawczynie