• Zajęcia świetlicowe

   • 30.10.2020 09:28
   • W bieżącym roku szkolnym na zajęcia świetlicowe uczęszcza ponad 50 dzieci. Są bardzo zaangażowane w wykonywanie prac plastycznych pod kierunkiem pani Doroty Szprychel i Katarzyny Polaczuk. Uczą się łączenia materiałów i dokładności oraz rozwijają wyobraźnię artystyczną i zmysł estetyczny.

    Regularnie powstają prace plastyczne wykonywane z wykorzystaniem farb plakatowych, szyszek (świerkowych, sosnowych, modrzewiowych i z sosny czarnej), kasztanów, jarzębiny oraz tektury falistej i pianki dekoracyjnej. Niezwykle inspirujące okazały się zajęcia z wykorzystaniem koralików do zaprasowywania.

    Wychowankowie świetlicy włączyli się również w obchody Dnia Edukacji Narodowej, wykonując kolorowe bukiety, które zostały złożone na ręce Dyrekcji z życzeniami dla wszystkich pracowników szkoły

    Obecnie na ukończeniu są prace związane ze zbliżającym się Świętem Odzyskania Niepodległości oraz trwają przygotowania do kiermaszu bożonarodzeniowego, podczas którego rodzice i uczniowie będę mogli zakupić ozdoby świąteczne wykonane przez wspomniane nauczycielki i dzieci, a z których dochód zostanie przeznaczony na doposażenie świetlicy.

   • Wróć do listy artykułów