• 19.05.2024
        • Wycieczka do Siedlec.

• W dniu 14.05.2024 roku odbyła się wycieczka edukacyjna do teatru w Siedlcach. Uczestnikami wycieczki były przedszkolaki z grupy " Sówek" i " Skowronków". W czasie wycieczki przedszkolaki obejrzeły fascynujące przedstawienie pt.: " O Piracie Buciorze, który zgubił skarb a zyskał przyjaciela".  Po przedstawieniu dzieci udały się do McDonalda na obiad. Następną atrakcją podczas wycieczki była wizyta w Parku Trampolin w Siedlcach. Na terenie parku  znajdowały się: trampoliny kwadratowe, prostokątne, sześciokątne, trampoliny z koszami, basen z gąbkami. Przed wejściem na główną halę dzieci miały rozgrzewkę pod okiem profesjonalnej  trenerki. Pobyt w parku trampolin okazał się dla przedszkolaków świetną zabawą. Z pewnością dla każdego, ta niezwykła lekcja wf -u była ciekawym doświadczeniem. Pobyt w Parku Trampolin  dostarczył wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Przedszkolaki wróciły do przedszkola  zmęczone, zadowolone i z uśmiechami  na twarzach.
          Marzena Butrym