Aktualności

      • Podsumowanie konkursu "Grudzień bez telefonu"

      • 06.01.2018 21:05
      • 15.12.2017r. zakończył się klasowy konkurs "Grudzień bez telefonu", którego organizatorem był Samorząd Uczniowski. Główną nagrodę zdobyła IVa. Wyróżnione zostały też klasy: IVb, IVc oraz Vb.

        Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom za udział.

         

        Samorząd Uczniowski

         

        Wyniki konkursu "Grudzień bez telefonu"

         

         Klasa

        Liczba przypadków niestosowania się do wytycznych konkursu

        IVa

        1- nagroda główna

        IVb

        2

        IVc

        3

        Vb

        3

        VIb

        7

        VIIc

        11

        VIIb

        12

        IIB

        15

        IIA

        17

        Va

        22

        IIIA

        22

        VIIa

        23

        VIa

        24

        IIIB

        40

         

      • Wróć do listy artykułów