Aktualności

      • „Wiosna tuż,tuż...”

      • 22.03.2018 22:03
      • Wiosna, to najpiękniejsza pora roku,dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Z tęsknotą czekamy na słońce, ciepłe dni i zabawy na świeżym powietrzu.

        21 marca w naszej szkole klasy I-III bawiły się wspólnie z wychowawczyniami. Głównym celem była integracja uczniów. Dzieci grały w różne gry, wspólnie się bawiły, śpiewały piosenki, brały udział w zajęciach plastycznych i zabawach ruchowych. Uczniowie poprzebierali się w kolorowe stroje. Było wesoło i zabawnie.

         

         

        S.U

         

      • Wróć do listy artykułów