• 16.09.2024
        • Pszczółki świętują Dzień Kropki

• Pszczółki, podobnie jak dzieci na całym świecie, wzięły udział w obchodach Dnia Kropki. 16 września przedszkolaki rozpoczęły świętowanie od przeczytania historii Vashti, która zachęcona przez nauczycielkę plastyki, zaczęła malować kropki i tym samym uwierzyła w siebie oraz swoj talent. Pszczółki rozmawiały o talentach i kreatywności, rozwijały swoje matematyczne zdolności licząc kropki, a następnie wykorzystując wyłącznie palce rąk, stworzyły piękne kolorowe prace - oczywiście z kropką w roli głównej.
          Cały dzień Pszczółkom przyświecały hasła: Nic nie cieszy bardziej niż Twój sukces oraz Ciesz się z małych rzeczy.
          Przy okazji Dnia Kropki realizowane były także cele określone w ramach doradztwa zawodowego.

K. Korneluk