Aktualności

      • MIKOŁAJ w naszej szkole

      • 15.12.2019 15:09
      • Choć za oknem śniegu nie widać,  w naszej szkole gości już nastrój świąteczny. 6 grudnia, zgodnie z tradycją, zawitał do nas święty Mikołaj. Miał on ze sobą worek słodkości, (a także kilka rózg😊, którymi obdarował dzieci, nauczycieli i pracowników szkoły. Wszyscy przyjęli Mikołaja z ogromnym entuzjazmem. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują.

        SU

         

      • Wróć do listy artykułów