• Konkurs "Dyniowa Kareta Kopciuszka"

• 15.10.2024 20:59
      • Dnia 15.10.2024 r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Dyniowa Kareta Kopciuszka”. Do udziału w konkursie zaproszono dzieci 5 i 6- letnie wraz z rodzicami. Zadaniem uczestników, było wykonanie karety z dyni. Inspiracją miała być uwielbiana przez dzieci bajka „Kopciuszek”.

• Do zabawy zgłosiło się aż trzydziestu uczestników z czterech grup przedszkolnych. Prace konkursowe wystawione zostały na korytarzu i można było podziwiać je przez cały tydzień.

Dyniowe karety były wykonane przeróżną techniką, każda była inna i wyjątkowa. Zgodnie z gronem nauczycieli i dyrekcją postanowiliśmy wyróżnić wszystkie prace. Wicedyrektor pani Edyta Krzemiśnka wręczyła każdemu uczestnikowi pamiątkowy dyplom i mały upominek.

Dziękujemy rodzicom i dzieciom za ta duże zainteresowanie naszym konkursem.

A. Antoniuk