Aktualności

      • Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI)

      • 06.03.2022 13:15
      • DBI obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku.
        Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Terespolu po raz siódmy wzięła udział w organizacji Dnia Bezpiecznego Internetu.
        W tym roku, obchodzony był 8 lutego 2022 pod hasłem „Działajmy razem!”.
        DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.

         M. Kamińska

      • Wróć do listy artykułów