Aktualności

      • MAGICZNY WIECZÓR WRÓŻB

      • 27.11.2022 16:40
      • 24 listopada w naszej szkole odbyła się DYSKOTEKA połączona z WIECZOREM WRÓŻB. W imprezie, zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski, wzięli udział uczniowie naszej szkoły – od najmłodszych do najstarszych. Wszyscy świetnie się bawili podczas udziału w tradycyjnych wróżbach, przygotowanych przez starsze koleżanki. Nie zabrakło też niespodzianek. Jak zawsze odbyło się losowanie numerków z nagrodami.
        Dyskotekę uważamy za udaną… Zapraszamy na nasze kolejne akcje…
        SU
      • Wróć do listy artykułów