Aktualności

      • WYJAZD DO BIAŁEJ PODLASKIEJ

      • 07.02.2023 20:20
      • 3 lutego uczniowie klas IIa i IIb wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę autokarową do Białej Podlaskiej. Najpierw udali się  do kina Merkury, gdzie obejrzeli bajkę pt. ,,Zadziwiający kot Maurycy”. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem śledzili przygody Maurycego zajadając się pysznym popcornem. Następnie zajechali na obiad do Mc Donalda. Drugoklasiści mogli się również wspólnie pobawić i pograć w piłkę. Wszyscy szczęśliwi, chodź zmęczeni wrócili do Terespola myśląc już o kolejnych wyjazdach.

        A.Roguska, E. Królik

         

      • Wróć do listy artykułów