Aktualności

      • SPRZĄTANIE ŚWIATA

      • 27.09.2023 18:34
      • W sobotnie przedpołudnie 12.09.2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w "SPRZĄTANIU ŚWIATA".

      • Koordynatorem akcji był p. Krzysztof Badalski. Młodzież odpowiedziała na apel. O godz. 12:00 rozpoczęto sprzątanie "wstydliwego zakątka" naszego miasta: od "Medyka" do dworca PKP.
        W kilka chwil worki na śmieci napełniły się plastikiem, szkłem i innymi "skarbami".
        Finał akcji miał miejsce w "Prochowni". Organizatorzy przygotowali ognisko i upominki dla wszystkich uczestników.


        Elżbieta Kuczyńska

      • Wróć do listy artykułów