• 15.11.2023 21:57
      • Święto Edukacji Narodowej, potocznie zwane Dniem Nauczyciela, obchodziliśmy w naszej szkole w piątek 13 października.
      • Tego dnia odbyła się uroczysta akademia, na której uczniowie klasy 7B pod kierunkiem wychowawczyni p. Bogumiły Tymoszuk oraz nauczycielki języka polskiego p. Anny Skolimowskiej w sposób szczególny podziękowali swoim Pedagogom za poświęcenie i serce okazywane każdego dnia. W swoim krótkim przedstawieniu ukazali, jak ważny, a zarazem trudny, jest zawód nauczyciela, a także dowiedli, że szkoła to miejsce szczególne dla wszystkich. Do życzeń śpiewająco dołączył się chór pod przewodnictwem p. Tomasza Jezuita. Nie zabrakło również kwiatów i słów wdzięczności od zaproszonych gości, skierowanych do Grona Pedagogicznego. Na zakończenie zostały wręczone nagrody wyróżnionym nauczycielom, pracownikom administracyjnym i obsłudze.
        Hasłem przewodnim tej uroczystości były słowa: „Trzeba mieć wielkie serce, by kształcić młodych ludzi…” i właśnie za to wielkie serce dziękujemy Naszym Drogim Nauczycielom.

AS