Aktualności

      • Mikołajki w naszej szkole

      • 08.12.2016 22:07


      •  

        6 grudnia w naszej szkole za sprawą SU odbyły się Mikołajki. Tego dnia do wszystkich klas i grzecznych dzieci zawitał nie jeden a dwa Mikołaje z koszami pełnymi słodyczy. Wraz z Mikołajami przybyły piękne renifery i pomocnicy Mikołaja ;-)

               W szkole panowała niesamowita atmosfera. Uczniowie w klasach niecierpliwie czekali na przybycie tak zacnych gości. Wszystkim dopisywały świetne humory i towarzyszył  świąteczny nastrój. Oby więcej takich dni w naszej szkole :-)

         Samorząd Uczniowski

         

      • Wróć do listy artykułów