Aktualności

      • Warsztaty „Las w słoiku”

      • 12.05.2026 13:29
      • W dniu 28 kwietnia w klasach I oraz IV odbyły się warsztaty „Las w słoiku”. Na nasze zaproszenie zajęcia przeprowadziła firma ArtCores. Podczas warsztatów każde dziecko, dzięki jasnemu instruktażowi prowadzących, mogło samodzielnie wykonać własną kompozycję roślinną w słoiku. Uczniowie z dużym zaangażowaniem tworzyli swoje prace, poznając przy tym podstawowe zasady ich wykonania. Zajęcia sprawiły dzieciom wiele radości i satysfakcji, a gotowe kompozycje stały się powodem do dumy. Warsztaty były wartościowym i twórczym doświadczeniem, które rozwijało kreatywność uczniów.
      • Wróć do listy artykułów