Aktualności

      • Czwartoklasiści z wizytą u doktora Dolittle i w przystani zabawy

      • 20.02.2020 08:51
      • 18 lutego czwartoklasiści uczestniczyli w wycieczce do kina Merkury i "Przystani zabawy". Razem z doktorem Dolittle wybrali się na mityczną wyspę,  by zdobyć lekarstwo na chorobę królowej Anglii, następnie w sali zabaw w Woskrzenicach beztrosko i w przyjemnej atmosferze spędzali czas, tonąc w kulkach, skacząc na trampolinie, strzelając z armatek czy wdrapując się na ściankę wspinaczkową. Zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do domów, nie mogąc się doczekać kolejnej wycieczki.

        B.B.

         

      • Wróć do listy artykułów