• Dzień Mamy w grupie Pszczółek

• 27.05.2023 17:40

• W radosnej i bardzo rodzinnej atmosferze trzylatki z grupy Pszczółek świętowały Dzień Mamy. Maluszki wspólnie z wychowawczyniami Kamilą Korneluk oraz Marzeną Butrym przygotowały swoim mamusiom część artystyczną. Wzruszały i bawiły do łez recytacją tekstów oraz śpiewem i tańcem. Mamusie, ale także dwóch tatusiów i babcia, byli pod wrażeniem talentów aktorskich swoich pociech oraz ogromnego skupienia maluchów podczas całego występu. Maluszki obdarowały mamy własnoręcznie wykonanymi kwiatkami oraz obrazkami. Mamusie miały niezwykle trudne zadanie, zanim otrzymały prezent – musiały wskazać, który obrazek został przygotowany przez ich dziecko.
        Słodki poczęstunek dał wszystkim nowej energii, którą mamusie i ich dzieci wykorzystały podczas mini konkursów. Mamy ze swoimi pociechami oddzielały fasolę od makaronu, obierały jabłka oraz malowały portrety dzieci z zawiązanymi oczami. Zabawy wprawiły wszystkich w doskonały nastrój.
        Uroczystość zakończyła się tańcem na gazecie oraz wykonaniem pamiątkowego zdjęcia.

KK