• 06.11.2022 11:27
      • Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie piątego listopada, w dzień urodzin Walta Disneya. W naszym przedszkolu Nadbużańskie Skrzaty obchody tego dnia rozpoczęły się już czwartego listopada. W grupach pszczółki, jagódki, stokrotki, biedroneczki i wiewiórki pojawiły się wspaniałe bajkowe postacie. Zarówno dzieci,  jak i wychowawczynie olśniły wszystkich swoim strojem. Przedszkolaki zaprezentowały przebrania podczas wspólnych tańców i zabaw. Rozpoznawały bajkowe postacie i tytuły bajek, z których pochodzą. Tego dnia zabawom, tańcom i zagadkom nie było końca. Wszyscy mogliśmy przypomnieć sobie, jak ważne są bajki w życiu każdego dziecka. Dzień ten przyniósł nam wiele wrażeń i radości.
                                                                                                       Katarzyna Karmasz