• Święto Mamy i Taty u Biedronek

   29.05.2023 21:40

   ,, Kochana mamo, kochany tato, dzisiaj dziękować chcemy Wam za to, że nas kochacie, że o nas dbacie i wszystkie psoty nam wybaczcie". 26 maja dzieci z grupy Biedroneczek uroczyście obchodziły Święto Mamy i Taty. Tego dnia przedszkolaki wykonały przygotowany wcześniej występ artystyczny. Pięknie śpiewały, recytowały wiersze i tańczyły. 
    Na zaproszonych rodziców czekał również słodki poczęstunek oraz wspólne zdjęcia w fotobudce. Nasze wspólne spotkanie sprawiło nam wiele radości. Cieszymy się, że mogliśmy w taki właśnie sposób uczcić ten wyjątkowy dzień.
                                                    K. Karmasz
  • Biedronki w bibliotece

   16.05.2023 12:54

   W tygodniu poświęconym bibliotekom czterolatki z grupy biedronek odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Terespolu. Dzieci dziarskim krokiem przemierzały ulice naszego miasta, aby dotrzeć do celu. Tam na miejscu czekały już na nas Panie, które oprowadziły nas po budynku biblioteki i szczegółowo opowiedziały o swojej pracy. Przedszkolaki bardzo chętnie odpowiadały na pytania i z zaciekawieniem oglądały książki znajdujące się na półkach bibliotecznych  Wyjście do biblioteki było niezwykle radosne i pouczające dla naszych przedszkolaków.
                                                    K. Karmasz 
  • Stokrotki i Biedronki w kinie

   Stokrotki i Biedronki w kinie

   27.03.2023 21:22
   W poniedziałek 27 marca czterolatki z grup Biedronek i Stokrotek wybrały się do kina Merkury w Białej Podlaskiej na bajkę pt. "Wróżka Zębuszka". Przedszkolaki z
   ogromnym zainteresowaniem oglądały historię psotnej Wioletty. Bajka o Wróżce Zębuszce bardzo wszystkim się podobała . W trakcie seansu słychać było wśród dzieci gromki śmiech. Przed drogą powrotną udaliśmy się oczywiście do restauracji McDonald's, by tam zjeść obiad. Wyjazd był bardzo udany i wszyscy w doskonałych nastrojach wróciliśmy do naszego przedszkola.
                                                                                                        K. Karmasz
  • Stokrotki świętują Dzień Kobiet

   Stokrotki świętują Dzień Kobiet

   11.03.2023 06:39
   ,, Marzec, marzec pięknie się wystroił. w kole, w kole między dziećmi stoi. I gromadkę uśmiechniętą pyta jakie dzisiaj święto?"