• Pasowanie na przedszkolaka

• 01.11.2020 12:45
      • 27 października dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w uroczystym Pasowaniu na przedszkolaka. Z tej okazji dzieci wystroiły się na galowo, a każda grupa przygotowała piękny program artystyczny. Nasze przedszkolaki śpiewały i tańczyły wzbudzając podziw u dyrektorów, którzy mieli przyjemność obejrzeć te wyjątkowe występy.

Następnie pan dyrektor Zenon Iwanowski pasował dzieci na przedszkolaków poprzez dotknięcie ramienia ołówkiem, zaś pani wicedyrektor Edyta Krzemińska wręczyła każdemu maluchowi pamiątkowy dyplom oraz znaczek, który dzieciom przypinały wychowawczynie.

Niestety z uwagi na koronawirusa w tej pięknej chwili nie mogli dzieciom towarzyszyć rodzice, którzy mogli zobaczyć swoje uzdolnione pociechy na zdjęciach oraz filmikach.

Pasowanie na przedszkolaka przygotowały wychowawczynie grup trzylatków oraz czterolatków.