• Spotkanie z pielęgniarką

• 22.09.2021 20:10
      • 22 września gościliśmy w naszym przedszkolu panią pielęgniarkę Barbarę Kozaczuk, która opowiedziała naszym najmłodszym przedszkolakom o swojej pracy. Pani pielęgniarka wytłumaczyła maluchom, jakie obowiązki należą do pielęgniarek zarówno w przychodni, jak i w szpitalu. Opowiedziała trzylatkom oraz czterolatkom jak zostać pielęgniarką i jak wiele przyjemności, mimo trudności, sprawia jej praca. Pani Barbara powtórzyła z maluchami zasady higieny, tak ważne w czasie epidemii koronawirusa, ze szczególnym uwzględnieniem mycia rąk. Pani pielęgniarka zaprosiła dzieci do odwiedzenia przychodni, po której obiecała grupy oprowadzić.

Spotkanie odbyło się w ramach działań związanych z doradztwem zawodowym realizowanym w przedszkolu. Pani pielęgniarka odwiedziła maluchy na zaproszenie wychowawczyni Kamili Korneluk.