• Maluchy witają Panią Jesień

• 23.09.2021 17:31
      • Niezwykle wesołe i pełne atrakcji było powitanie jesieni w grupach trzylatków oraz czterolatków. Obchody rozpoczęły się już 22 września w grupie trzylatków, którym o nowej porze roku opowiadała wystrojona w jesienne kolory wychowawczyni Kasia Karmasz. Dzieci oglądały piękne jesienne ilustracje i podziwiały dary jesieni.

Z kolei 23 września wszystkie grupy wzięły udział w wesołych tańcach oraz zabawach przygotowanych przez wychowawczynie Wiesławę Sacharczuk, Ilonę Szczepańską-Huk oraz Kamilę Korneluk. W głównej roli wystąpiła pani Marzenna Grygorowicz, organizatorka Dnia Jesieni w przedszkolu, która specjalnie na tę okazję przebrała się za Panią Jesień i porwała wszystkie maluchy do wspólnej zabawy. Pani Marzenka przygotowała najmłodszym także jesienne konkursy- dzieci zgadywały, jaki owoc próbując mając zakryte oczy, czy też celowały orzeszkami do celu i odpowiadały na jesienne zgadywanki.

Dzień Jesieni bardzo podobał się naszym najmłodszym przedszkolakom, a złocista jesień zagościła w naszym przedszkolu.

Wychowawczynie trzylatków oraz czterolatków