• Festyn w Domu Dziecka

• 08.06.2022 18:22
      •

3 czerwca uczniowie ALO w Terespolu oraz nauczyciele Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Terespolu zorganizowali festyn dla wychowanków z Domu Dziecka w Maniach z okazji Dnia Dziecka . Wspólnie z Eweliną Królik, Anną Antoniuk, Agnieszką Kulicką opiekunem z ALO p. Paulą Bartkowicz, młodzież przygotowała cudowne atrakcje. Były przebieranki w urocze postacie, bańki mydlane, malowanie twarzy, kwiatki oraz pieski z dmuchanych balonów. W międzyczasie chłopcy zaktywizowali niektórych do gry w piłkę, a kto poczuł się głodny bądź spragniony mógł zajrzeć do altanki i zjeść domowe ciasto ( przygotowane przez uczniów ALO) oraz upieczone na ognisku kiełbaski. Ogromną niespodziankę sprawiły prezenty jakie zawieźliśmy dzięki ofiarności mieszkańców Terespola. Największą zaś atrakcją była dmuchana zjeżdżalnia udostępniona dzięki uprzejmości pani Animator Kultury Iwony Waszczuk, https://m.facebook.com/animator.zabawy.iwona.waszczuk/ której serdecznie dziękujemy. Wszyscy spędzili bardzo miło czas, uśmiechom i radości nie było końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym!