• WYCIECZKA DO WARSZWY

• 14.06.2024 13:55
      • Dnia 27 maja uczniowie klas II wzięli udział w wycieczce do Warszawy.

• Naszą przygodę rozpoczęliśmy od wizyty w zoo, gdzie dzieci miały okazję zobaczyć różnorodne gatunki zwierząt i dowiedzieć się ciekawych faktów na ich temat. Następnie udaliśmy się na Stadion Narodowy, który zrobił na wszystkich ogromne wrażenie. Dzieci mogły tam poczuć się jak ich ulubieni piłkarze.  Kolejnym punktem programu była pijalnia czekolady "Wedel". Tam dzieci poznały historię tej słynnej marki i miały okazję własnoręcznie ozdabiać torciki czekoladowe, co dostarczyło im mnóstwo radości. Na zakończenie zwiedzaliśmy Stare Miasto, spacerując po malowniczych uliczkach i podziwiając zabytki. Wszyscy wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, pełni wrażeń i niezapomnianych wspomnień.