• WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO “POLSKA - MOJA OJCZYZNA”

• 30.12.2022 22:37
      • W konkursie zorganizowanym w ramach Szkolnego Programu Wychowawczo – Profilaktycznego przez nauczycielkę, Dorotę Szprychel wzięło udział 22 uczniów, którzy przygotowali prace plastyczne wykonane dowolnymi technikami, związane z naszą Ojczyzną - Polską. Na pracach można było znaleźć symbole narodowe, polskie krajobrazy oraz postaci kojarzące się z naszym krajem. Komisja Konkursowa, w której były panie: Barbara Misiejuk i Dorota Szprychel, miała problem z wyłonieniem najlepszych prac. Przyznała dwa pierwsze, dwa drugie i dwa trzecie miejsca oraz pięć wyróżnień.
        I - Maja Dawidiuk i Karolina Mikołajczuk
        II – Marta Korneluk i Kamila Golec
        III – Zosia Kral i Jakub Łukasiuk
        Wyróżnienia - Martyna Hurman, Zosia Przygocka, Antoni Luther, Hanna Terpiłowska, Nikola Gryta.
        Dyplomy i nagrody zostały rozdane podczas apelu 21.12.2022 r. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Żaden uczeń biorący udział w konkursie nie został bez nagrody, bowiem zarówno fundator nagród jak i Jury docenili pracę każdego uczestnika.