• Pasowanie na przedszkolaka

• 31.10.2022 08:23
      • W piątek 28 października w naszym przedszkolu „Nadbużańskie Skrzaty” odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka.
        Z tej okazji nasze trzylatki oraz czterolatki przyszły odświętnie wystrojone, a w salach pojawiły się piękne dekoracje.
        Każda grupa przygotowała występ artystyczny – dzieci pięknie śpiewały oraz tańczyły,  a w swoich występach nawiązywały zarówno strojem, jak i piosenkami do nazw swoich grup.
        Przedstawienia z uwagą oglądali dyrektorzy Michał Świerzbiński oraz Edyta Krzemińska, którzy następnie pasowali każdego malucha na przedszkolaka. Dzieci otrzymały dyplomy oraz znaczki z logo przedszkola.
        Po oficjalnych uroczystościach Jagódki, Pszczółki, Biedroneczki oraz Stokrotki zasiadły do odświętnie nakrytych stołów, które przygotowali rodzice. Maluchy objadały się pysznymi słodkościami i owocami, a potem znakomicie się bawiły.
                                                                                                       Wychowawczynie