• PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE Z OKAZJI DNIA DZIECKA

• 20.06.2023 19:50
      • W dniu 05.06. 2023 roku z okazji Dnia Dziecka  dzieci  z przedszkola  mogły zobaczyć w wykonaniu niezwykłych aktorów - rodziców z grupy  " Skowronki " bajkę pt. „Smerfy”. Aktorzy z dużym zaangażowaniem przygotowali swoje kostiumy i scenografię pod czujnym okiem p. Marzeny Butrym, która była pomysłodawcą tego dzieła.  Dzieci mogły podziwiać szereg rekwizytów. Najważniejsza była jednak gra aktorska, której pozazdrościć mógłby nie jeden profesjonalny teatr. Na uwagę zasługuje też interakcja z dziećmi, pomysłowe dialogi, które spodobały się nie tylko dzieciom, ale też dorosłym. Występ wzbudziły gromkie brawa dzieci i szczery uśmiech dorosłych. Wszyscy aktorzy od tygodni intensywnie przygotowywali się do występu, kompletowali stroje, tworzyli dekoracje i uczyli się ról. Było to nie lada wyzwanie, aby wystąpić przed tak wymagającą i wspaniałą publicznością. Wysiłek i czas poświęcony na przygotowanie został wynagrodzony gromki brawami i zadowoleniem naszych przedszkolaków. „Bo dobrym być się opłaca, bo dobro zawsze powraca!”

M. BUTRYM