• Zajęcia świetlicowe

   30.10.2020 09:28

   W bieżącym roku szkolnym na zajęcia świetlicowe uczęszcza ponad 50 dzieci. Są bardzo zaangażowane w wykonywanie prac plastycznych pod kierunkiem pani Doroty Szprychel i Katarzyny Polaczuk. Uczą się łączenia materiałów i dokładności oraz rozwijają wyobraźnię artystyczną i zmysł estetyczny.

   Regularnie powstają prace plastyczne wykonywane z wykorzystaniem farb plakatowych, szyszek (świerkowych, sosnowych, modrzewiowych i z sosny czarnej), kasztanów, jarzębiny oraz tektury falistej i pianki dekoracyjnej. Niezwykle inspirujące okazały się zajęcia z wykorzystaniem koralików do zaprasowywania.

   Wychowankowie świetlicy włączyli się również w obchody Dnia Edukacji Narodowej, wykonując kolorowe bukiety, które zostały złożone na ręce Dyrekcji z życzeniami dla wszystkich pracowników szkoły

   Obecnie na ukończeniu są prace związane ze zbliżającym się Świętem Odzyskania Niepodległości oraz trwają przygotowania do kiermaszu bożonarodzeniowego, podczas którego rodzice i uczniowie będę mogli zakupić ozdoby świąteczne wykonane przez wspomniane nauczycielki i dzieci, a z których dochód zostanie przeznaczony na doposażenie świetlicy.

  • Wakacje czas zacząć

   24.06.2020 09:42

   Jak znaleźć skarb z dzieckiem czyli zabawy dla dzieci na dworze w starym stylu?

    Często zastanawiamy się jakie zabawy dla dzieci na dworze można wykorzystać, aby ten czas był nie tylko przyjemny, ale i pouczający. Szukanie skarbu jest jednym z marzeń każdego małego chłopca…

   https://cleverkid.pl/jak-znalezc-skarb-z-dzieckiem/