• Spotkanie z przedstawicielem PSG Terespol - Biedronki i Stokrotki

• 12.11.2023 12:03
      • W czwartek 09.11.23 r. gościliśmy w naszym przedszkolu wyjątkowego gościa. Odwiedził nas mł. chor. Marek Kulik przedstawiciel Placówki Straży Granicznej w Terespolu.

• Przedszkolaki z grupy ,, Biedronek " i ,, Stokrotek" z dużym zainteresowaniem słuchały jakie zadania pełni straż graniczna. Dzieci miały okazję zobaczyć i przymierzyć wyposażenie osobiste, które jest wykorzystywane w codziennej służbie.
        Utrwalily podstawowe zasady bezpieczeństwa w kontaktach z innymi, a także numery alarmowe. Całe spotkanie upłynęło w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, a dodatkowo ubogaciło naszą dotychczasową wiedzę.
        Składamy serdeczne podziękowania panu Markowi za to spotkanie i poświęcony nam czas.

K. Karmasz