• Dzień Postaci z Bajek u starszaków

• 13.11.2023 22:32
      • Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to wyjątkowe święto, którego głównymi bohaterami są nasi ulubieńcy z dzieciństwa. W naszym przedszkolu  ten niezwykły dzień obchodzony był w poniedziałek 6 listopada. Do wspólnej zabawy włączyła się całe przedszkole.  Nie zabrakło również Batmana, Królewny Śnieżki, Biedronki, którzy sprawowali pieczę nad całym wydarzeniem. Na uczestników zabawy czekało wiele atrakcji, tj.: konkursy, Quizy, muzyczne zabawa „Jaka to melodia” czy zabawa pomocnik Kopciuszka. Na zakończenie bajkowej uroczystości zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego pt.: " Moja ulubiona postać z bajki" organizowanego przez p. Marzenę Butrym. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. A dzieci, które uczestniczyły w zabawach, otrzymały słodki poczęstunek oraz dyplom. Gratulujemy.

M. Butrym