• Dzień Dziecka w przedszkolu

• 10.06.2024 18:58
      • 4 czerwca dzieci z naszego przedszkola świętowały Dzień Dziecka. Z tej okazji Rada Rodziców przygotowała przedszkolakom szereg atrakcji. Dzieci zjeżdżały z dwóch olbrzymich dmuchańców i przez kilka godzin mogły brać udział w wielu zabawach poprowadzonych przez animatorów z Niebanalnych Animacji. Dzieci tańczyły, skakały, przeciągały linę, bawiły się bańkami czy uczestniczyły w pokazach iluzjonistycznych. A to zaledwie kilka z atrakcji przygotowanych przez animatorów.
        Uczennice szkoły podstawowej malowały dzieciom buzie, a mamy przedszkolaków robiły im warkoczyki. Wiele radości sprawiła dzieciom możliwość podjadania w międzyczasie popcornu.
        To był niezwykle kolorowy, szalonych i pełen radości dzień, za co przedszkolaki serdecznie dziękują kochanym rodzicom.