• 22.12.2023
        • Świąteczne spotkanie u Pszczółek

• Niezwykła atmosfera pełna świątecznej magii i radości towarzyszyła czterolatkom z grupy Pszczółek oraz ich rodzinom podczas spotkania, które odbyło się 20 grudnia. To wyjątkowe popołudnie rozpoczęło się od występu maluchów w tradycyjnych Jasełkach.

Licznie zgromadzone rodziny z podziwem obserwowały swoje pociechy, które znakomicie wcieliły się w rolę Maryi, Józefa, Pastuszków, Trzech Króli oraz Aniołków. Dzieci pięknie śpiewały kolędy i pastorałki, a dziewczynki wzruszyły publiczność tańcem aniołków.

Wiele radości dzieciom oraz ich najbliższym sprawiły także warsztaty, podczas których przygotowywane były bombki choinkowe. Pszczółki ozdabiały bombki przygotowane przez Pawła Jarockiego z firmy Drewniany Gentlemen oraz tworzyły własne ozdoby z materiałów z recyklingu.

Na wszystkich obecnych na tym świątecznym przyjęciu czekał także poczęstunek, który umilał wspólnie spędzony czas.

W małej sali Pszczółek było gwarno i bardzo wesoło – maluchom towarzyszyli nie tylko rodzice oraz rodzeństwo, ale także dziadkowie, którzy przyszli zobaczyć Jasełka swoich wnucząt.

To wyjątkowe świąteczne popołudnie wprawiło wszystkich w doskonały nastrój.

Jasełka oraz warsztaty plastyczne przygotowały wychowawczynie Kamila Korneluk oraz Marzena Butrym we współpracy z rodzicami maluchów.

K. Korneluk