• Andrzejki w 6-latkach

    • 06.12.2020 18:08
    • 30 listopada grupa 6-latków obchodziła Święto Andrzeja. Dzieci zapoznały się z tradycją obchodów tego święta, było wróżenie i świetna zabawa.

    • więcej
    • Rodzinne portrety sześciolatków
    • Rodzinne portrety sześciolatków

    • 30.05.2020 13:07
    • Sześciolatki z grupy Wiewióreczek, Julka Leonienko, Amelka Beniuk, Michał Jakuszko, Antoś Daniluk oraz Antoś Wawryszuk,  bardzo sumiennie pracują i tworzą niezwykłe prace. Tym razem dzieci przygotowały piękne portrety swoich ukochanych mam, rodziców oraz całych rodzin. 

     KK

    • więcej
    • Ulubiony bohater
    • Ulubiony bohater

    • 11.05.2020 18:07
    • Przedszkolaki z grupy Wiewióreczek- Amelka Beniuk, Michał Jakuszko, Antoś Danieluk oraz Antoś Wawryszuk postanowili uczcić Ogólnopolski Tydzień Bibliotek i namalowali piękne prace prezentujące ulubionych bohaterów z bajek. Bez wątpienia prace te trafiłyby na wystawę w naszej szkolnej biblioteceJ Serdeczne życzenia z okazji Dnia Bibliotek składamy p. Ani, która pracuje w naszej bibliotece, do której na pewno się wybierzemy po powrocie do przedszkola i szkoły.   

     KK

    • więcej
    • Dbamy o naszą planetę
    • Dbamy o naszą planetę

    • 26.04.2020 10:55
    • Jak ważna jest troska o naszą planetę, wiedzą wszystkie nasze przedszkolaki, które potrafią już znakomicie segregować śmieci. Dzieciaki doskonale zdają sobie także sprawę, że należy oszczędzać wodę i prąd.

     Ostatni tydzień minął pod hasłem „Dbamy o naszą planetę” i Amelka oraz Antoś z grupy Wiewióreczek przygotowali piękne obrazki zachęcające do odpowiedniej segregacji odpadów.  Wszyscy troszczmy się o naszą Ziemię!!!!

    • więcej
    • W dawnych czasach....

    • 19.02.2020 21:20
    • Co znaczą tajemnicze nazwy tyranozaur i diplotok? Co jadły dinozaury, gdzie mieszkały i jak to się stało, że wyginęły? Tego wszystkiego dowiadują się w tym tygodniu 6-latki, poznając uroki i trudy życia w dawnych czasach. Zgodnie z zasadą Konfucjusza: "Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż, a zapamiętam" dzieci pod okiem wychowawczyni pani I. Białowąs wykonały miniaturowy świat dinozaurów i przeprowadziły doświadczenie obrazujące erupcję wulkanu, które (jak się można było spodziewać) wywołało wiele pozytywnych emocji. Teraz śmiało mogą sami opowiadać innym o tajemnicach zamierzchłych czasów. 

     D. Wójcik
      

    • więcej