• Przedszkolaki w teatrze

   Przedszkolaki w teatrze

   07.02.2023 12:43
   Dnia 06.02.2023r. grypy 5 i 6 latków „Sówki” ,„ Skowronki", "Krasnale”,„Jeżyki" wybrały się na wycieczkę do Białej Podlaskiej na przedstawienie teartalne pt. „Szalone Bajeczki z Dziadunia Teczki”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się, jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze. Kiedy dotarły na miejsce, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria oraz aktorzy. Nie mogły oderwać oczu od tego, co działo się na deskach teatru. Nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie powodowało zaciekawienie wśród najmłodszych. Następnie dzieci pięcioletnie udały się na obiad do Magdonald. Słodkie uśmiechy, radosne opowieści oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczka była udana.
                                                                                                         M. BUTRYM
  • Przedszkolny Przegląd Kolędniczy

   Przedszkolny Przegląd Kolędniczy

   31.01.2023 20:18
   Na zakończenie okresu świątecznego w naszym przedszkolu odbył się Przegląd Kolędniczy. Każda z grup zaprezentowała kolędę lub pastorałkę we własnej aranżacji. Powróciły świąteczne wspomnienia...
  • Choinkowa zabawa przedszkolaków

   Choinkowa zabawa przedszkolaków

   27.01.2023 16:15
   Dzień 13 stycznia 2023r był dniem wyjątkowym dla przedszkolaków. W tym dniu odbyła się choinka. Program tegorocznej imprezy był bardzo zróżnicowany i bogaty. Organizatorzy imprezy zadbali o dobre humory zapewnili wiele atrakcji. Kolejnym punktem zabawy były tańce. Dzieci po wspólnej zabawie udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Punktem kulminacyjnym choinki było przybycie św. Mikołaja. Uczestnicy imprezy z niecierpliwością czekali na swoje paczki. Najmłodsze dzieci chętnie pozowały do pamiątkowych zdjęć z Mikołajem. Bogaty i ciekawy program choinki przedszkolnej sprawił że wydarzenie to z pewnością na długo zostanie w pamięci wszystkich dzieci.

                                                                                       M. Butrym

    
  • Konkurs wiedzy o zawodach

   Konkurs wiedzy o zawodach

   27.01.2023 16:06
   W środę 25 stycznia panie Kamila Korneluk, Ania Antoniuk oraz Marzenka Grygorowicz przygotowały konkurs wiedzy o zawodach, do udziału w którym zaprosiły pięciolatki oraz sześciolatki.
   Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierszym etapie każdy idywidualnie odpowiadał na zagadki dotyczące różnych zawodów. Następnie dzieci pracowały w grupach. Każdy zespół miał do wykonia kilka zadań, m.in. przedszkolaki musiały  wskazywać przedmioty niezbędne w pracy krwacowej czy policjanta. W nagrodę za prawidłową odpowiedź dzieci otrzymywały słodkości.
   Na zakoczenie konkursu przedszkolaki kolorowały obrazki przedstawiające wybrane zawody.
                                                    
  • Smacznie, zdrowo, kolorowo

   06.01.2023 12:12

   W naszym przedszkolu zorganizowano konkurs fotograficzny pt. "Smaczniez zdrowo, kolorowo!". Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu odżywiania oraz wspólnego spędzania czasu w gronie rodzinnym. W konkursie uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolne, dzieci otrzymały drobne upominki i dyplomy. Serdecznie gratulujemy!!!